Türkiye'nin her daim büyüyen ve parlayan sektörleri..

Gelişen organizasyonu ve yönetim yapısı ile Türkiye’nin yükselen değerlerini yönetiyor ve destekliyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz geniş coğrafyada, uluslararası gruplarla kurduğumuz stratejik işbirlikleri sayesinde faaliyetlerimizi verimli bir şekilde yürütüyoruz.

Yenilikçi vizyonumuzla 20 yıldır enerjiden sanayiye, finansmandan turizme, otoyedek parçadan gayrimenkule, tekstilden e-ticarete, kimyadan gıdaya öncü rol üstleniyoruz.

2

Global Ortaklık

1000

Bin kişiden fazla çalışan

26

Ülkede Faaliyet

50,000

Ayda İnternet Ziyareti

Kurumsal

Stt grup, 1985’ten bu yana 35 yıldır aktif faaliyet gösteren, farklı sektörlerde yetkinliğini kanıtlamış bir kuruluştur. Vizyonunu ve misyonunu sabitlemiş, kendinden emin olarak çalışmalar yürüten bir kuruluş olarak hizmet sunmaktan ve hep daha ileriyi hedeflemekten mutluluk duyuyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörler;

  • Kimya
  • Havayolu & Turizm
  • Tekstil
  • Kuyumculuk
  • İthalat ve ihracat hizmetleri
  • Oto yedek parça
  • Gıda
Olarak sıralanmaktadır.

Tüm faaliyetlerimizde amaçlarımızdan sapmadan hedeflerimize ulaşmayı başararak müşteri memnuiyetini esas almaktayız. 26 farklı ülke ve ülke içinde gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimizde ikili ilişkilerimizi güven ve kalite üzerine inşa ederek sektörlerin nabzını tutmaya devam ediyoruz.

Gelişime ve dönüşüme ayak uyduran yapımız köklü geçmişinin yanı sıra dinamikleri de takip etmektedir. Bu minvalde, Mirpenç Turizm Tekstil Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti. adı altında E –Ticaret faaliyetine başlamış bulunmaktayız.

Vizyonumuz

Hali hazırda 26 ülke ile gerçekleştirdiğimiz ticari faaliyetlerimizi kalite standartlarını aksatmadan, tüm dünya ile gerçekleştirmeyi amaç edinmekteyiz. Amaçlarımızı gerçekleştirirken uzun yıllar ticaret ile kazanılan tecrübemizden yararlanıyor ve insan ilişkilerinde değişen normları takip ediyoruz. Sektörde öncü isim olmak bu başarıya sizlerle imza atmak niyetimizdir. Türkiye’nin yerel ve uluslararası ticarette ileri bir seviyeye taşınmasını, bununla birlikte başarılı işlere imza atmayı gelecek planlarımız arasında bulunduruyoruz.

Misyonumuz

Sektörel tecrübe ile birlikte görevimizin her zaman her bireye ve işletmeye en iyisini sunmak olduğunu biliyor ve görevimizin bilinciyle çalışmaya devam ediyoruz. Sizlerin de bu süreçte yanında olmak ve el bilirliği ile kazanç elde etmek istiyoruz. Gerek e- ticaret gerek ihracat gerek ithalat noktalarında sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunan isim olmaktan kıvanç duymaktayız. Çalışma prensiplerinizi, işinize verdiğiniz değeri ve bakış açınızı önemsiyoruz. Birlikte büyümenin yıkılmaz güç ve kuvvete gebe olduğunun bilincinde olarak sizleri de aramızda görmek istiyoruz. İşi ve kendisi için her zaman bir fazlasını isteyenler olarak, başarının kapılarını birlikte aralayalım. Profesyonel hizmet ve destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim için;

Adresimiz: Bahçeşehir 1.Kısım Mahallesi Süzer Bulvarı Ticaret Merkezi 6/3 Başakşehir İstanbul Türkiye
Email adreslerimiz:
[email protected] - [email protected]

Telefon numaralarımız:
+(90) 212 669 70 00
0533 760 62 10
0850 955 01 25

Ülkemizin çağdaşlaşma yolculuğunda sürdürülebilir fayda sağlama misyonuyla faaliyetlerimizi sürdürürken, kurumsal sosyal sorumluluk yaklaşımını sürekli değer yaratma ilkesi çerçevesinde kurguluyoruz.

Kaynaklarımızı daha verimli kullanmak bir yandan sorumlu ve basiretli işletmeciliğin bir gereğiyken diğer yandan da sorumlu vatandaşlık görevimiz. Bu dünyanın bize sunduğu her türlü kaynağı kullanırken özenli davranmayı dünyaya, çevreye, insanlığa, gelecek kuşaklara ve kendimize duyduğumuz saygının bir yansıması olarak görüyoruz.

Köklü kurumsal kültürüyle Türk iş dünyasının toplumsal yanı en güçlü üyelerinden biri olarak, her yıl kurumsal yurttaşlık bilinci dahilinde çok çeşitli toplumsal paylaşım projelerine destek veriyor, yaşadığımız toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, çalışanlarımız ve onların ailelerine, yerel halka ve diğer paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bize Ulaşın

İletişim

Adres:

Bahçeşehir 1.Kısım Mahallesi Süzer Bulvarı Ticaret Merkezi 6/3 Başakşehir İstanbul Türkiye

Telefon:

+(90) 212 669 70 00

Yükleniyor...
Mesajınız gönderildi!